Hakkımızda | Bellavasca

Hakkımızda

Modern hayatı şekillendiren yeniliklerin öncülüğünü yapmak mottosuyla, 22 yıl önce yolculuğuna başlayan Saygın Group, farklı iş sektörlerinde bir çok başarılı projeye imza atan genç, dinamik amatör ruh profesyonel yaklaşım tarzını benimseyen yönetim kadrosuyla bugünlere gelmiştir.

Hali hazırda; Küvet ve banyo, Turizm ve otelcilik, inşaat, yazılım sektörlerinde +200 çalışanı, iş ortakları ve yüzlerce mutlu müşterisiyle yoluna devam eden Saygın Group, hidromasajlı küvet ve spa sektöründe de Bellavasca markasıyla Türkiye’nin önemli işletmelerinden biri haline gelmiştir.

Bellavasca; Türkiye’de jakuzisi olmayan ev kalmasın şiarıyla başlamış olduğu serüvenine, 8.000 m2 kapalı alanı olan üretim tesisinde, İç piyasaya ve yurt dışına, yenilikçi ve rekabet edilebilir ürün segmentiyle, kaliteden asla ödün vermeyen anlayışıyla günümüzde de hız kesmeden devam etmektedir. Üretiminin %63 ünü yurt dışına pazarlayan Bellavasca, Fransa, İspanya, Rusya, İsrail ve Arap ülkelerin de de bayi ağına sahip olarak bu alanda da Türkiye’nin yüzünü güldürmüştür. 

Saygın Group’un yönetim yaklaşımı, bütün toplumun yararlandığı ve yararlanacağı kurumsal yurttaşlık bilincini de yansıtmaktadır. Saygın Group, sosyal sorumluluk çalışmalarını yürütürken insanların hayatlarında bir iz bırakmayı ve günlük yaşamı daha iyi bir hale getirmeyi amaçlamaktadır. Doğaya ve insana saygılı yaklaşım tarzıyla, Grubun sosyal sorumluluk projeleri toplumun sürekli ileriye giden ve gelişen bir gelecek yaratmasına katkıda bulunmak hedefiyle yönetilmektedir.

Sürekli büyüyen yapımızda, çalışanlarımız, iş ortaklarımız, diğer paydaşlarımız ve değerli müşterilerimizle, kaliteli, yenilikçi ürün ve hizmet ağımızı her geçen gün daha iyiye götürerek sektöre ve ülkemize faydalı olmaya devam ediyoruz.

 

NEDEN BİZ?

ÜCRETSİZ KARGO

ÜCRET İADE GARANTİSİ

7/24 Destek

+905307730774‬