Jakuzi Fiyatları ve Modelleri BellaVasca'da
jakuzi banner

ÜCRETSİZ KARGO

jakuzi

DEV İNDİRİM

FABRİKADAN DİREKT
ÇIKIŞLI JAKUZİLER

14.900 TL'den
başlayan fiyatlarla

jakuzi

HARİKA

FIRSATLAR

250 ADET ÖLÇÜ SEÇENEĞİ

ROMA

19800₺'den başlayan

Dev İndirim

OSLO

İNDİRİMİ KAÇIRMA

SAN

SALVADOR

İNDİRİM STOKLARLA SINIRLI

BELLAVASCA

MODELLER

Jakuzi Nedir?

Jakuzi nedir nasıl çalışır konusu jakuzi kullanmanın avantajı insanlar tarafından bilinmeye başladıkça merak edilmiştir. Jakuziler sıcak suyun jet ismi verilen delikler aracılığı ile vücudumuza masaj yapacak şekilde kullanılmasını sağlar.

Jakuzide duş alırken ya da dinlenirken aynı zamanda masaj yaptırmış olursunuz ve bunu dilediğiniz her zaman yapabilirsiniz. Jakuziler özel motorlar vasıtasıyla çalışırlar.

Jakuzi Fiyatları

Jakuzi fiyatları farklı model seçenekleri ile çeşitliliğe sahiptir ve nasıl bir model seçeceğinize bağlı olarak değişiklik gösterirler. Jakuziler günümüzde genelde lüks ürünler olarak görülse de artık evlerde de kullanımı kabullenilmiş ve faydalarından yararlanılmaya başlanmıştır.

Kendisine özel motoru ile sıcak suyu jet ismi verilen deliklerden basınçlı bir şekilde vücudunuza masaj yaparak aktaran jakuziler insan sağlığı için de oldukça faydalı ürünlerdir. Zevkinize göre seçebileceğiniz jakuzi tasarımları şunlardır:

  • Oval jakuzi modelleri
  • Düz jakuzi modelleri
  • Köşe oval jakuzi modelleri
  • Dikdörtgen jakuzi modelleri
  • Kare jakuzi modelleri

Açık Hava Jakuzi Fiyatları

Son yılların en popüler ürünlerinden biri de açık havada kullanılan jakuziler olmuştur. Dış mekanlar için özel olarak tasarlanmış jakuziler ile yaşam alanınızın kalitesini yükseltebilirsiniz. Açık hava jakuzi fiyatları seçtiğiniz modele ve jakuzinin boyutlarına göre değişir.

Bahçe Jakuzi Fiyatları

Evinizin bahçesi için havuz yaptırmayı düşündüğünüzde çok daha iyi bir seçeneğiniz vardır. Bahçe jakuzisi ile hem suyun keyfini çıkarırken hem de masaj yaptırabilir ve günün tüm yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bahçe jakuzi fiyatları bahçenizin büyüklüğüne göre nasıl bir model seçeceğinize bağlıdır.

Teras Jakuzi Fiyatları

Yaşam alanınızda konforu tadabilmeniz için en özel üretim modellerden biri de teras jakuzileridir. Size özel terasınızda mahremiyetiniz sağlanmış bir şekilde sevdiklerinizle birlikte jakuzinin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Teras jakuzi fiyatları istediğiniz modele göre farklı seçeneklere sahiptir.

Jakuzide Banyo Yapılır Mı?

Jakuzide banyo yapılır mı , medeniyeti açık biçimde ortaya çıkaran değerli bir nesnedir. İlk ortaya çıktığından beri insanların mutluluk seviyesini artıran bir üründür. Çıkış noktasının sağlık olduğunu biliyorsunuz. O nedenle, jakuzide vakit geçirmek zevkli ve faydalı bir uygulama olarak görünmektedir. İnsanların neredeyse hemen hepsi jakuzi içinde uzanırken mutlu hissetmektedir. Öyleyse jakuzi faydalı ve rahatlatıcı bir aktivite olarak görülebilir.

Jakuzinin kullanım amaçları kişiden kişiye göre değişebilmektedir. Bireysel uygulanan bir fizyoterapi anlamı da taşıyan jakuzi, kimi bireyler tarafından banyo yapmak için kullanılabiliyor. Genellikle “Jakuzide banyo yapılır mı?” sorusu konunun uzmanlara soruluyor. Uzmanlar ise bu soruya “neden olmasın” diye cevap vermektedirler. Çünkü, kullanım amacını belirleyen durum insanın bakış açısıdır. Eğer jakuzide banyo yapmak istiyorsanız elbette bunu yapabilirsiniz.

Jakuzi Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Jakuzi seçimi nasıl olmalıdır sorusu özellikle sağlık sorunu yaşayan kimselerin merak ettiği konuların başında gelir. Jakuzi seçimi yapılırken, kurulumu sağlanacak mekân alanı ve istenilen masaj özelliklerini barındırabilmesi oldukça önemlidir. Jakuzinin harcadığı elektrik, seçilen jakuzi modeli ve özelliklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Bellavasca ailesi olarak;

  • Jakuzi seçimi nasıl olmalıdır?
  • Jakuzi ne kadar elektrik harcar?

Konularını, profesyonel ekibimizle sizlere yardımcı olacağız.

Jakuzi Tehlikeli Mi?

Jakuzi almak isteyen ama çekinceleri olan kişilerin akıllarındaki soruların başında jakuzi tehlikeli mi gelir. Birinci sınıf malzeme kullanan ve garantili ürün satışı yapan doğru firmayla çalıştığınızda jakuzinin hiçbir tehlikesi yoktur.

has been added to your cart.
Çıkış yapmak